Güvenli E-Ticaret

icecekdukkani.com   en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta olup hem  icecekdukkani.com  hem de siz değerli müşterilerimiz için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece  icecekdukkani.com  ‘ dan azami fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir.

icecekdukkani.com ‘ da tüm dünyada geçerli olan iletişim protokolleri kullanılmaktadır. Bütün bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak  128-bit  şifrelenip bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızdan görüntülenemez.

En güvenli ortamda alışveriş yapabilmeniz için Garanti Bankası’nın güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktadır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur.

icecekdukkani.com , kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler   icecekdukkani.com   ve iş ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.