Orhan Erbey

Dedemiz HALİL ERBEY tarafından 1940 tarihinde Bursa Uzunçarşı Tuzpazarı Cd. No.245 de kurulan firmamız, babamız OSMAN ERBEY (1932-1986) tarafından devam ettirilmiştir.

Kurukahve, baharat ve aktariye üzerine başlayan firma faaliyeti yıllar geçtikçe teknolojinin ve halkımızın isteği üzerine ürün yelpazesini arttırmıştır. 1990 yılında bu yana fabrikamızda tam otomatik makinalarla yaptığımız üretimimizi Türkiye’ nin dörtbir yanına dağıtmaktayız.

Biz üçüncü nesilde, yılların eskitemediği güven ve kalitemizi sizlere sağlıklı ürünler olarak sunmaktayız.

MİSYON ve VİZYON

Sağlık ve hijyene önem veren hizmet anlayışımızla, sürekli geliştirdiğimiz ürün portföyümüzle, çevre bilincine duyduğumuz saygı ile, geniş servis ağımızla ve ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ ilkemiz ile ALTINCEZVE ürünlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren üç kuşaktır oluşturduğu firma kültürünü; sürekli geliştirerek ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ ana ilkesini temel prensip kabul edip, gelişimine devam etmektedir. Bu ana ilkemiz üzerinde gelişen firma kültürümüzün en değerli bölümünü oluşturan siz değerli müşterilerimizin yönlendirmeleri ve pazarın bize sunduğu ihtiyaç talebi doğrultusunda gelişmeye devam edeceğiz.